fbpx

Дистанційна консультація

Хочете економити час для спілкування з близькими і зменшити ризики інфікування під час пандемії та отримати при цьому експертну медичну допомогу Online?

Запрошуємо на дистанційну консультацію

Палійчук Ольга Володимирівна
  • лікар гінеколог-онколог вищої категорії;
  • фахівець з ендокринноії гінекології та репродуктології;
  • фахівець з медичної генетики;
  • член європейських (ESGO, ESMO) та вітчизняних (UACCP, USGO) професійних медичних асоціацій;
  • директор медичного центру «АНДРОМЕДА+»

Вартість:

  • детальна консультація в письмовому вигляді на Вашу електронну адресу для постійних пацієнтів, які були на консультації протягом останніх 6 міс. 500грн.;

Оплатити

  • онлайн-консультація по телефону з можливістю задавати питання експерту для жінок, які спостерігаються в медичному центрі, але не відвідували лікаря більше півроку 1000грн.;

Оплатити

  • віртуальна консультація за допомогою засобів відео зв’язку чи телефоном з питань онкологічної патології органів жіночої репродуктивної системи чи з напрямку репродуктології та методів лікування різних форм непліддя, а також в якості первинної консультації для пацієнтів, які вперше звертаються 1500грн.

Оплатити

Способи оплати:
1589360016_WayForPay_logo

Всі пацієнтки віком старше 18 років, при бажанні, зможуть отримати консультацію лікаря, навіть не виходячи з дому. Для цього заповніть, будь ласка, наступну реєстраційну форму:

Ви вже відвідували прийом лікарів медичного центру «АНДРОМЕДА+»?

Якщо лікар приймає рішення про доцільність і можливість проведення консультації без повного особистого огляду, Вам по електронній пошті будуть спрямовані реквізити для оплати. Після оплати протягом 5 робочих днів Ви отримуєте призначення лікаря, письмові відповіді на всі Ваші питання, поради по дообстеження, при його необхідності, рекомендації з лікування і профілактики захворювання на вказаний в реєстраційній формі е-mail. При необхідності витончений можливий зв’язок по телефону чернз медичного реєстратора нашої клініки або через месенджери на сторінці медичного центру.

Історія медичної консультації, спрямовані документи і призначення лікаря будуть зафіксовані в амбулаторній карті пацієнта нашого медичного закладу і збережені в повній конфіденційності.

Переваги Online консультації:
– економія часу і зручність, адже отримати консультацію можна в будь-який час і з будь-якої точки світу, де є Internet;
– економія матеріальних ресурсів/витрат на транспорт і часу на поїздку;
– безпека, адже немає необхідності їхати громадським транспортом і контактувати з іншими людьми, наражаючи себе на небезпеку інфікування в період пандемії;
– комфорт, як фізичний, так і психологічний, – це актуальна пропозиція для тих, хто на початку завжди нервує при погляді на людину в білому халаті.

Професійна сторінка Ольги Володимирівни, на якій Ви можете надіслати особисте повідомлення:

Більше цікавого на медичні теми Ви зможете побачити та почути на новому ютубканалі:

Ми завжди готові підтримати Вас і надати медичну допомогу так, як зручно саме Вам, у т.ч. за допомогою використання сучасних інформаційних технологій!

Здоров’я Вам та Вашим родинам!